Трудовий колектив трамвайного управління обурений звільненням свого керівника

Суспільство | 18:00, 14.06.2016
 Поділитися

Поділитися в

Заяву на звільнення за згодою сторін колишній директор КТУ Сергій Бобровник написав 7 червня. Його колишні підлеглі й досі не ймуть віри, що це сталося.

Зі слів самого Сергія Бобровника, його викликали до мерії 7 червня о 17.00. Звинуватили у розкраданні контактних дротів та вагонного кабеля і, як він каже сам, запропонували написати заяву на звільнення. В іншому випадку на нього пообіцяли одягнути кайдани і звільнити вже за іншою статтею. Після того, як до кабінету зайшли декілька хлопців та дівчат у поліцейській формі, директор КТУ зрозумів, що справа дійсно серйозна і слухати його виправдання ніхто не буде. А тому взяв лист паперу і написав заяву.

На запитання трудового колективу, чому директор не захотів боротися, якщо не винен, Сергій Бобровник відповів так: “Жити в постійному нервовому стресі, як це було останні 7 місяців – я не хочу. Боротися? Можна. І мені не страшно судитися і довести свою правоту. Але як потім працювати далі і якою буде співпраця в владою? Ось тому я й прийняв таке рішення».

IMG_9854[1]

Мер міста Артем Семеніхін, у свою чергу, пояснює, що працювати увесь цей час із Сергієм Бобровником йому було важко. “Директор повинен бути не лише керівником, а ще й менеджером, – говорить міський голова. – З вашим директором я працював півроку. Результатів – нуль. Ви живите за рахунок бюджету, а я хочу, щоб ви жили нормально. Що ви робите для того, щоб управління розвивалося? Нічого. Чекаєте грошей з міського бюджету. У вас тут суцільна совдепівська обстановка. Хто саме очолить ваше підприємство – великий знак запитання. Але так, як ви жили до цього, – не можна. Директор буде обиратися на конкурсній основі”.

На запитання колективу, чи дійсно в мера є підтверджуючі документи про те, що Бобровник розкрадав трамвайне управління, відповів, що так, але показувати їх ані в КТУ, ані у себе в кабінеті не став.

IMG_9856[1]

Депутати міської ради ситуацію з трамвайним розцінюють неоднозначно. Кажуть, що обов’язково розберуться в тому, що сталося. Адже багато чого в цій історії стало для них самих новиною.

Колектив же впевнений – колишній директор ні в чому не винен. “Людина, яка щось украла, не прийде ось так просто на збори в колектив” – кажуть в КТУ. За подальшу ж долю свого підприємства вирішили боротися, а честь Сергія Бобровника – відстоювати в усіх можливих інстанціях. А тому підготували та відправили зверненя до прокурора Сумської області та губернатора з проханням розібратися у ситуації, що склалася.

IMG_9853[1]

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: