Травень став щедрим для спорсменів Сумщини на високі досягнення

Спорт | 12:09, 8.06.2017
 Поділитися

Поділитися в

Останній місяць весни видався для спортсменів Сумщини щедрим на змагання світового рівня та високі результати.

Зокрема, наші земляки стали чемпіонами та призерами Чемпіонату світу з пауерліфтингу (жим лежачи), чемпіонатів Європи з греко-римської боротьби, спортивного радіоорієнтування, армспорту (серед спортсменів-інвалідів), Кубка Європи зі спортивної ходьби.

Так, вихованець Конотопської ДЮСШ ім. М. Маміашвілі 12-річний Імед ХУДЖАДЗЕ став срібним призером чемпіонату Європи з греко-римської боротьби серед молодших юнаків, що проходив у м.Белград (Сербія).

У м.Каунас (Литва) на Чемпіонаті світу з жиму лежачи серед дорослих, юніорів, юнаків глухівчанин Артур Залетов по черзі підкорив штангу вагою: 257,5 кг, 265 кг і 272,5 кг і виборов золоту нагороду Чемпіонату у ваговій категорії до 93 кг, виконавши норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Ще один представник Сумщини Анатолій ПОПОВЧЕНКО привіз із Чемпіонату Європи зі спортивного радіоорієнтування, що проходив у м.Замосць (Польша) 1 золоту, 1 срібну та 1 бронзову нагороду в особистому заліку та золото в командному заліку серед юніорів. Єгор РЕДЬКА став переможцем у команді серед юнаків. Максим РЕДЬКА також став переможцем у складі команди серед дорослих та виборов срібну нагороду в особистому заліку.

Сумчанин Ігор ГЛАВАН  став срібним призером 12-го Кубка Європи зі спортивної ходьби, що проходив у чеському місті Падебради. Чоловіча команда України, до складу якої входив Ігор, у командному заліку стала першою. На дистанції 20 км серед жінок Інна КАШИНА стала четвертою з найкращим результатом у своїй кар’єрі – 1:30.11 год, встановивши рекорд Сумської області.

Спортсмен із Сумщини Микола ПЕДОРЕНКО виборов бронзову нагороду серед спортсменів-візочників у змаганнях на праву руку на Чемпіонаті Європи з армспорту серед спортсменів-інвалідів, що проходив у польському місті Котовиця.

Зі здобутими перемогами молодь привітав голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО та вручив спортсменам та їхнім тренерам почесні грамоти та подяки.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.