Трагічний випадок: у лікарні після введення ін’єкції помер 7-річний хлопчик

1017471

9 серпня о 9 годині ранку в Сумську дитячу поліклініку звернулася мама з семирічним хлопчиком. Після огляду лікаря дитині поставили діагноз – обструктивний трахеобронхіт. Медик призначила пацієнту лікування й виписала направлення на денний стаціонар. У маніпуляційному кабінеті після ін’єкції стан хлопчика раптово погіршився. Більше години лікарі проводили реанімаційні заходи, однак вони не принесли результатів. О 12.02 констатовано смерть дитини. За попереднім висновком медиків, причиною смерті став анафілактичний шок, тобто алергічна реакція на введений лікувальний препарат.

Як повідомив керівник Сумської місцевої прокуратури Володимир Ковтун, на даний час у кримінальному провадженні проводяться допити свідків, призначено судово-медичну експертизу, виконуються інші першочергові слідчі дії, спрямовані на швидке, повне та неупереджене дослідження обставин. Досудове розслідування перебуває на контролі керівництва прокуратури області.

Відкрите кримінальне провадження за фактом неналежного виконання професійних обов’язків медичним працівником, що спричинило смерть малолітнього. Відомості до ЄРДР внесено за ч. 2 ст. 140 КК України.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Категорія: Суспільство

вологість:

тиск:

вітер:

Сповістити про помилку

Текст, який буде відправлено нашим редакторам: