Талановита учениця з Конотопщини двічі перемогла на обласному етапі олімпіад + фото

Наші діти | 09:00, 19.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

Обдарована випускниця Тулущанського НВК Дар’я МОСКАЛЕНКО цьогоріч стала дворазовим переможцем ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Вона є не лише переможцем численних олімпіад, конкурсів районного та обласного рівнів, але й протягом чотирьох років поспіль впевнено утримує лідируючу позицію переможця ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії,  української мови та хімії.

Цілеспрямована й вимоглива до себе, дівчина впевнено йде до поставленої мети, є відмінницею навчання. Має блискучу пам’ять, уміє грамотно і неупереджено викласти власну думку.

У 2015 році була стипендіатом голови Конотопської райдержадміністрації, а наступні два роки – стипендіатом голови Сумської облдержадміністрації. Перші кроки до перемоги талановита дівчинка зробила ще у 8 класі, посівши призове місце в ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

Маючи напружений графік підготовки до інтелектуальних змагань, Даша знаходить час для занять спортом, активного відпочинку, читання літератури, написання власних віршів.

Учениця зазначає: «Участь в олімпіадах – це напружено, складно, але надзвичайно цікаво. Доводилося займатися по десять годин на добу, часто працювала ночами, навіть сни бачила на географічну тематику. За всі свої досягнення дякую вчителям-наставникам: Івашині Д.В., Самусь І.П., Кисільовій Ю.С., а також адміністрації школи Забіяці В.В. та Клют Н.І. і всьому педагогічному колективу – за підтримку».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: