Сумські митники затримали 20 т соку, який, ймовірно, прямував до ДНР та ЛНР

Кримінал | 16:00, 20.08.2017
 Поділитися

Поділитися в

Днями, до митного поста «Бачівськ» Сумської митниці ДФС заїхав вантажний автомобіль, з 20 тонами вантажу, за документами зазначеного як «Сік в асортименті».

В якості підстави для проведення митного оформлення товарів в режимі експорт були надані до митного контролю: транспортна накладна, рахунок фактури та митна декларація, що була оформлена Одеською митницею ДФС.

Згідно поданих документів власник перевозив 20 тон соку вартістю близько 215 тис. грн. з України, а саме з Одеси до Грузії.

Так, при проведенні перевірки митниками було з’ясовано, що відправником є Одеська фірма, покупцем – компанія у Великобританії, а отримувачем підприємство в Грузії.

При відпрацюванні фахівцями Сумської митниці ДФС наданої інформації було отримано достовірні дані, що отримувач насправді вже досить великий проміжок часу не робить ніяких закупівель та не оформлює жодних договорів на ці чи подібні товари, ані в зазначеній, ані в інших фірмах-виробниках.

Таким чином, Сумськими митниками було викрито схему надання до органів доходів та зборів завчасно неправдивої інформації про отримувача та місця доставки, шляхом підробки документів.

Також, при проведенні додаткових заходів виявилося, що подібні махінації проходять через декілька областей, та за попередніми не офіційними даними, товар у такий спосіб намагаються переправити до терористичних організацій ДНР та ЛНР.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: