Сумські митники не пропустили через кордон долари, цінні книги та ордени + фото

Кримінал | 12:08, 1.08.2017
 Поділитися

Поділитися в

За минулі вихідні дні Сумською митницею ДФС складено 11 протоколів про порушення митних правил. З них, про три вагомі знахідки: незадекларовані 18 тисяч доларів і 82 одиниці друкованих видань, почесні ордена та три старовинні історичні книжки 1910-1930 рр.

На митному посту «Бачівськ» Сумської митниці ДФС працівниками митниці разом із правоохоронними органами області виявлено 18 тисяч доларів у громадянки України, яка нібито не знала про порядок переміщення готівки через митний кордон України.

Жінка намагалася вивезти незадекларовані грошові кошти, вона їхала у рейсовій маршрутці до Москви.

Цього ж дня громадянин Російської Федерації намагався вивезти за межі України цінні речі.

Він віз історично-значимі книги «Історія російської літератури» 1910 року, календар довідник і записана книга «День за Днем» 1924 року, художня книга «В.І. Ленін: Що робити» 1930 року видавництва, а також Орден Вітчизняної війни, Орден за мужність та знак пошани «Почесний ветеран міста-героя Києва» з додатками до них на різні ім’я ветеранів.

На митному посту «Хутір –Михайлівській» сумські митники виявили у провідника потягу сполучення «Москва-Кишинів» 82 друкованих твори, які він не вказав у митній декларації та не заявив усно. Чим порушив вимогу митного законодавства України.

Наразі предмети правопорушення вилучено, а справи передано до суду.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: