Сумська прокуратура порушує норми Закону в справі Юрія Чмиря

Політика | 21:49, 14.08.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 14 серпня, відбулося чергове засідання Зарічного районного суду м. Суми у справі Юрія Чмиря. Сторона підзахисного вкотре довела: Юрій Чмирь не є підозрюваним, досудове розслідування завершено, а з боку прокуратури йде грубе порушення процесуальних дій та Закону, що попередньо підтверджено чотирма рішеннями суду.

«Досудове розслідування у моїй справі завершено. Рішенням 4 судів встановлено, що Юрій Чмирь не є підозрюваним. Однак Сумська обласна прокуратура повністю ігнорує ці ухвали і не виконує вимоги чинного законодавства. Вважаю, що це абсолютно заангажований процес. І сумська прокуратура ганебно паплюжить честь мундира та виконує чийсь злочинний наказ», — прокоментував Юрій Чмирь.

Нагадаємо, у зв’язку з порушенням ряду процесуальних дій 9 серпня Зарічний районний суд зобов’язав обласну прокуратуру анулювати у Єдиному реєстрі досудових розслідувань відомості про оголошення підозри Юрію Чмирю та вчинення ним правопорушень, але ця ухвала не була виконана.

Натомість сьогодні прокуратура вдруге виступила із клопотанням про обрання міри запобіжного заходу без наявності у справі підозрюваного.

Джерело: http://sumypost.com

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: