Стрімка гра ФК “Загребелля” завершилася перемогою над суперником

futbol3

4 липня в рамках чемпіонату міста з футболу на полі стадіону “Юність” зустрілися футбольні команди «Зурбаган» та «Загребелля».

У першому таймі футболісти продемонстрували обережну  гру.  Перший м’яч у ворота суперника полетів з боку команди “Зурбаган” лише наприкінці першого тайму.

Але ФК «Загребелля» не пасла задніх і вже на початку наступного тайму перейшла у наступ. Незабаром рахунок зрівнявся. Другий гол у ворота суперника команда забила, пробиваючи пенальті, такий рахунок тримався майже до кінця матчу.

Вирватися вперед команда «Загребелля» зуміла на останніх хвилинах матчу. Гра закінчилася з рахунком  3:1 на користь ФК «Загребелля».

Наступні матчі Чемпіонату вже з іншими командами можна переглянути наживо щопонеділка та щосереди на стадіоні «Юність» о 18.00 годині.