Стало відомо, коли у Конотопі стануть теплими батареї

 Поділитися

Поділитися в

З 24 жовтня у місті стартує початок опалювального сезону. Рішення про це було прийняте на засіданні міської комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій напередодні, 23 жовтня.

Про зниження середньодобової температури на вулиці доповів начальник Конотопської метеостанції Андрій Куций. Згідно з метеорологічними даними до вихідних стовпчик термометра не підніматиметься вище +4+9 С. У зв’язку з похолоданням температурний режим багатьох закладів медицини, культури та освіти не відповідає санітарним нормам. Так, найхолодніше на сьогоднішній день у корпусах міської лікарні (+16+17 С) та клубних закладах (+13+15 С).

Невтішною є ситуація і в дошкільних навчальних закладах, які не мають автономного опалення. Температура в приміщенні деяких садочків коливається в межах +13+17 С.

У зв’язку з цим комісією ТЕБ та НС на чолі з Тетяною Сизон було прийняте рішення про запуск котелень.

ТОВ «Тепловодпостач» та ДП «Авіакон» розпочнуть подачу тепла опівночі 24 жовтня. Населення, яке опалюється «Авіаконом», керівництво підприємства попереджає про тимчасові незручності, пов’язані з відсутністю гарячої води протягом одного дня, коли будуть запускатися котельні.

Підприємство «Теплогарант», яке має найбільшу кількість котелень – 40, вмикатиме опалення поступово. Першочергово запрацюють ті, що обслуговують дитячі садки та заклади охорони здоров’я. Зокрема, 24 жовтня в 00.00 розпочнеться подача тепла з котелень, розташованих за адресами: вул. М.Амосова, 3-а (ЦРЛ, житловий фонд), вул. Клубна, 101-а (дитсадок, школа, житловий фонд), вул. Шевченка, 73 (дитсадок, житловий фонд),вул. Шухова, 8-а (дитсадок, житловий фонд), вул. Усп.-Троїцька, 37б (дитсадок, житловий фонд), вул. Депутатська, 105-а (дитсадок, школа, житловий фонд), вул. Червонозаводська, 5 (2 дитсадка, 2 школи, житловий фонд), вул. Б. Олійника, 90 (міська лікарня) та вул. Скоропадського, 62 (школа, дитсадок).

Опівночі 25 жовтня розпочнуть свою роботу котельні, що знаходяться за адресами: пр. Миру, 21-а, вул. Садова, 39-а, вул. Професійна, 12-а, вул. І.Франка, 43, вул. Свободи, 53-а, вул. Усп.-Троїцька, 86-а, вул. Червоної Калини, 10-а, вул. Батуринська, 13-а, вул. Бр. Лузанів, 59-а.

Решта котельнь КП «Теплогарант» розпочнуть подачу тепла в 00.00 26 жовтня.

Для безперебійної роботи теплопостачальних організацій міста та решти підприємств-надавачів житлово-експлуатаційних послуг в період опалювального сезону, просять  мешканців, які мають борги за сплату комунальних послуг, розрахуватися з ними в найкоротші терміни.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: