Спочатку з’ясували стосунки, потім прийняли рішення – у Конотопі депутати провели позачергову сесію

Суспільство | 13:41, 13.06.2016
 Поділитися

Поділитися в

13-та позачергова сесія відбулася хоч і в тісній, але не дружній обстановці. Через ремонт великої зали засідань обранців народу розмістили у малій. Вони ж, у свою чергу, розпочали не з регламенту, а з претензій до мера та виконавчого комітету стосовно підготовки даної сесії. Зокрема, говорили про те, що з регламентом ознайомилися лише за 10 хвилин до засідання, хоча про нього їм повинні були повідомити ще в п’ятницю. Говорили й про те, що не було попередніх засідань комісій – профільної та бюджетної, на яких питання пільгових перевезень (а саме це стало підставою для скликання позачергової сесії) повинно було вивчатися депутатми більш предметно.

IMG_9847

Усе, що звучало далі, навряд чи можна назвати конструктивним діалогом. Депутати робили закиди щодо відсутності в них інформації з даного питання, у той час як його портібно вирішити негайно, та наголошували на тому, що проведення сесії потребує її попередньої підготовки. Мер, у свою чергу, зриваючи голос, доводив, що корінь зла – не в ньому, і навіть не в перевізниках, а в Президентові, який ветував відповідний Закон про безкоштовні перевезення пільговиків.

Після довготривалої дискусії один з депутатів – Олександр Кирій, звинувативши мера в тому, що саме він упустив час, коли дане питання можна було вирішити без конфлікту з атошниками, демонстративно покинув залу засідань.

З проханням зайнятися, нарешті своєю справою, звернувся до депутатів і представник корпусу “Азов” Геннадій. “Ми не хочемо слухати, яка з фракцій краща, – зазначив він у своєму виступі. – Ми надали вам депутатські права, тож будь ласка, виконуйте свої функції. І нам все одно, як влада домовиться з перевізниками чи яким чином вирішить це питання. Головне, щоб наші законні права на безоплатний проїзд не порушувались”.

IMG_9851

Зрештою, після півторагодиних обговорень, депутати зійшлися на тому, щоб прийняти рішення про надання всім пільговикам без виключення права на безкоштовний проїзд з 15 червня – таку пропозицію вніс сам Артем Семеніхін. А тому рішенням сесії були внесені зміни до Програми соціального захисту пільгових категорій населення на 1 квартал 2016 року, а суму видатків збільшили майже на 200 000 грн – до 686 000 грн.

Бійців АТо в Конотопі, за рішенням депутатів, возитимуть безкоштовно у необмеженій кількості. Інших пільговиків – у межах двох пільгових місць.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: