Скільки триватиме хаос та антисанітарія на 4-й платформі?

Суспільство | 16:11, 1.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Четверта платформа – легендарний стихійний ринок на залізничному вокзалі у Конотопі продовжує дивувати антисанітарією та легковажністю як продавців,так і покупців.

Конотопський журналіст Володимир Сахно не зміг втриматися від емоційного коментаря про побачене.

“Четверта платформа “жжоть так, шо аж жуть”. Ашо (перефразую класичне) : Осінь настала, жисть заманала, курі зерно перестали кльовать. Вийдеш з вокзала–базарів чимало, а де на усе оте грошей набрать?” – пише медійник.

Та це і не дивно. Адже кількадесят людей чи не щодня виносять сюди свій, здебільшого їстівний товар, який розкладають на брудні клейонки прямо на землі. Причому стихійна, ніким не контрольована торгівля, без жодного дозволу і перевірки продукції тут триває роками. Ані правоохоронці, ані місцева влада і досі не змогли позбутися цього базару над коліями.

Судячи з опублікованих журналістом світлин – пропозиція породжує попит. Адже до деяких торговців вишикувалася черга бажаючих купити “дешево і сердито”.

Питання у тому скільки це триватиме, і коли відповідальні особи нарешті реально позбудуться цього потенційно небезпечного для  здоров’я містян осередку стихійної торгівлі.  Причому найбільш обурені добросовісні продавці з ринку, який знаходиться поряд, які за своє право вести торгівлю сплачують гроші і роблять це офіційно, маючи усі відповідні дозволи.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: