Скажені атакують – на Конотопщині на людей нападають хворі тварини

Суспільство | 12:00, 24.03.2017
 Поділитися

Поділитися в

За медичною та антирабічною допомогою щорічно в лікувальні заклади з приводу покусів, контакту з хворими на сказ тваринами звертається 40 – 60 осіб з сільської місцевості – йдеться на сайті Конотопської РДА. Вже в першому кварталі 2017 року по медичну допомогу звернулися 16 осіб, з них 5 – жителі сіл.

Попри це, на офіційному засіданні щодо епізоотичної ситуації захворюваності тварин на сказ на території Конотопського району заявили, що загалом процес контрольований.

То ж аби уникнути зростання “скаженої” статистики – фахівці радять у обов’язковому порядку реєструвати домашніх собак і котів та регулярно проводити їм профілактичні щеплення проти сказу.

Загалом же в період з 2006 по 2016 рік на Конотопщині було зареєстровано 27 випадків захворювання тварин на сказ. Підвищення ризику виникнення цієї хвороби у свійських тварин зумовлене тим, що трапляються випадки, коли червоні лисиці заходять у населені пункти, контактують з домашніми тваринами. І у разі – відсутності профілактичних щеплень у домашніх улюбленців – вони можуть стати потенційними носіями небезпечної інфекції.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: