“Сіверяни” з Конотопщини блискуче виступили на всеукраїнському турнірі юних істориків + ФОТО

Суспільство | 09:33, 3.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно команда юних істориків Конотопщини «Сіверяни» зустрілась з керівниками району Миколою ГОРБЕНКОМ та Анатолієм БОЯРЧУКОМ, заступником голови РДА Тетяною ШЕРУДИЛО та спонсорами турніру.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

Нагадаємо, наприкінці квітня збірна команда учнів Конотопського району «Сіверяни» у складі Дмитра ЗАВАДКА, Євгена РЯБУЩИЦЯ, Вероніки НЕСУК, Анжела РЕЗНИК, Олександра БАНЬКА взяла участь у ХХ Всеукраїнському турнірі юних істориків, що проходив у Вінниці.

У ході неформального спілкування учні активно ділилися своїми враженнями від інтелектуальних боїв, від спілкування з колегами – суддями та колегами – турнірщиками, від загальної атмосфери свята історії.

36 команд з різних куточків України змагалися за звання найкращих істориків.

«Найбільша несподіванка була тоді, коли нашій команді за результатами жеребкування, прийшлося грати з командами – фіналістами 2017 р. Це не завадило «Сіверянам» гідно відстояти честь Конотопського району»,- говорить капітан команди.

«Бути учасником турніру – дуже почесной водночас відповідально, бо від твоєї роботи, вміння працювати в команді залежить результат роботи всієї команди. Ми не отримали призового місця, але повернулися з перемогою над собою, з вірою у власні сили та надією стати переможцями у наступному році. І хоча закінчилися запеклі бої, вщухли емоції, але залишилося бажання розвиватися, досягати нових вершин та відкривати нові горизонти», – розповідають діти.

«Турнір юних істориків для мене – це перший досвід, відкриття свого нового «Я», – ділиться капітан команди Дмитро.

«Серед учасників панувала атмосфера відкритості до знань, бажання розвиватися і досягати більшого. Із перших раундів турніру відчувалась сильна напруга, інколи потрібно було стримувати емоції. Час минав, наче блискавка. Було таке відчуття, що ти потрапив у інший вимір, у якому мобілізуєш усі свої знання. Дякую Богові за цей турнір і можливість відкривати нове і нове!», – наголосила Вероніка НЕСУК.

«Хоча й закінчилися запеклі бої, вщухли емоції, але щоб у вас і надалі залишилося бажання розвиватися, досягати нових вершин та відкривати нові горизонти»,- наприкінці зустрічі побажав «Сіверянам» голова райдержадмиіністрації Микола ГОРБЕНКО.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: