«Школа мужності» взяла участь у вишколі, присвяченому дню Соборності України + ФОТО

Суспільство | 09:01, 24.01.2017
 Поділитися

Поділитися в

Вихованці гуртка військово – патріотичного напрямку «Школа мужності» Конотопського Центру дитячо – юнацької творчості разом з керівником Богданом Безлюдним завітали в гості до громадської організації «Український іноземний легіон» у місті Ніжин.

Гуртківців зустріли інструктори, які їх навчили основам військової тактичної справи. Дорослі були вражені витримкою і сміливістю цих маленьких хлопців, які не побоялися ночувати в польових умовах, наближених до життя військових.

Коли діти вийшли за межі міста, кожен з них отримав особисту зброю та спорядження, які вони повинні були носити протягом усього заходу. Друзі «Легіонери» навчили вихованців основам поводження зі зброєю, тактиці переміщення в колонах, основам рукопашного бою, а також показали, як допомагати пораненим на полі бою. Діти між собою навчилися спілкуватися мовою жестів, яку потрібно знати при переміщеннях в колоні. Навіть побутом вихованці займалися самостійно: носили дрова для вогнища, щоб зігрітися та приготувати їжу.

_DY-O0iF9TA

FViv2Bg-ywk

JCqdYFrNjKI

JPU050KpOys

mGviB2OIcaQ

PpUOCHr6gHo

TjIDKq21GYc

3JUNqXJm4Cw

y_IoS-OHe9g

xgWaR1uMQAg

 

«Тільки такими методами можливо підготувати підростаюче покоління до дорослого життя і дати зрозуміти, як зараз нелегко нашим захисникам знаходитися на передовій», – каже керівник гуртка «Школа мужності» Богдан Безлюдний.

Очільник «Школи мужності» впевнений, що такі заходи потрібно проводити частіше, оскільки саме в дитинстві закладаються основи готовності людини до життя. І все те що дорослі вкладають у дітей сьогодні, буде гарантом безпеки дітей завтра.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: