Що вдалося зробити за рік конотопському меру? – хроніки зразково-показового звіту Артема Семеніхіна

Суспільство | 19:30, 11.04.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні у великій залі ДК “Зоряний” відбувся звіт міського голови міста Конотоп – Артема Семеніхіна. То ж ближче до дванадцятої під стінами будівлі ніде було яблуку впасти від бажаючих почути спітч мера-свободівця та їхніх авто. Публічний захід розпочався із незначним відхиленням від анонсованого часу. І перше, що презентували присутнім – це відеозвіт, у якому були зафільмовані кадри основних напрямків діяльності Артема Семеніхіна та його команди.

Далі до трибуни вийшов і сам посадовець у традиційному однострої. Крізь несміливі оплески присутніх мер почав перераховувати що власне вдалося зробити за 365 днів його каденції. Зокрема серед здобутків було перелічено:
– скасування “поборів” у садочках та школах;
– створення додаткових груп у ДНЗ міста;
– організація робіт з по благоустрою стадіону “Локомотив” та парку “Юність”;
– запуск в експлуатацію нового пологового відділення;
– кадрове перезавантаження у міській раді та комунальній сфері
– відкриття амбулаторії у мікрорайоні Житломасив.

Далі промова плавно перейшла до категорії “наполеонівські плани”. У переліку того, що міському голові та його команді з різних причин зробити не вдалося, але дуже б хотілося, було названо:
– створення комунального автопарку;
– відкриття мережі комунальних аптек;
– будівництво 10-поверхівки на території колишньої військової дивізії, яка у майбутньому забезпечить житлом 30 учасників АТО, 3-м чорнобильцям та 3-м учасникам АТО;
– проведення ремонтних робіт у аварійних приміщеннях Конотопської ЦРЛ;
– реконструкція приміщення кінотеатру “Мир”.

Після 50-хвилинного монологу – публічний захід перевели у формат запитання-відповідь. До слова, майже усі крісла у залі, за винятком перших рядів, були зайняті. Такий аншлаг публічної події здебільшого був забезпечений представниками освітньої і соціальної сфери, очільників комунальних підприємств, прихильних до мера депутатів, а також кварткомів, представників ЗМІ та власне самих працівників виконавчого комітету. Громадський спокій забезпечували близько 30 поліцейських, які чергували на входах і виходах з приміщення та у холі.

Насамкінець Артем Семеніхін перерахував найактивніших на його думку депутатів та керівників комунальних підприємств, а також назвав прізвища так званих “депутатів-зрадників”, які, з його слів, ставляють палки в колеса ефективної роботи міської ради.

До слова, спитати будь-що про роботу мера мали змогу усі бажаючі. Питання залом збирали і записували дівчата у вишиванках, а озвучувала секретар міської ради Олена Багрянцева. Серед найцікавіших: “назвіть прізвища депутатів, яких не варто обирати під час повторних виборів”, “чи правда, що ви вийшли зі складу ВО “Свобода””, “чому ви носите військову форму”, “коли у місті з’являться нові трамваї”. Також прозвучало чимало поточних запитань про благоустрій міста, організацію транспортного сполучення та процес децентралізації.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: