Реклама
kontakt

Що маємо – не цінуємо: конотопці власноруч знищують міський фонтан + ФОТО

Суспільство | 16:25, 12.04.2017
 Поділитися

Поділитися в

Представники телекомунікаційної компанії, яка у 2015 році взялася за відродження фонтану біля кінотеатру “Мир”, обурені ставленням містян до міської пам’ятки. Днями у мережі Фейсбук з’явилися світлини, на яких чітко видно “сліди людської любові” у вигляді зламаних форсунок, розтрощеної труби та купи непотребу, яким конотопці завалили чашу фонтану.

Своїми спостереженнями і враженнями про те, як живеться фонтану поділилася і директор Міжнародного благодійного фонду “Крила надії” Валерія Рошкован. За її словами, найбільше аквапам’ятка страждає від рук і ніг конотопської малечі. Причому ламається усе, що погано прикріплене, на очах у їх батьків. Останні до того ж агресивно реагують на зауваження і навіть використовують нецензурну лексику для відстоювання своєї позиції.

Не зупиняє вандалів навіть відеоспостереження, яке ведеться тут цілодобово.

Але найгірше те, що фірма “Зурбаган” схоже стомилася займатися Сізіфовою працею, яка до того ж влітає компанії в копійку.  Нагадаємо, на відродження фонтану  нею було витрачено близько 150 тисяч гривень, ще 10 тисяч пішло на виготовлення захисного “саркофагу” на зиму.

Відтак, судячи із цієї заяви у мережі Фейсбук: цьогоріч конотопці ризикують залишитися без прохолодних бризок фонтану.

“Сьогодні ж ми з величезним жалем змушені зазначити, що, по всій видимості, в цьому році Конотоп знову буде без фонтана… І винен в цьому не президент, не прем’єр, не міський голова і не депутати! Винне ставлення жителів нашого міста до міського майна, винне виховання дорослих і дітей, винне те, що ми самі не вміємо цінувати і не цінуємо, те, що роблять для нас інші люди… І саме тому у нас в країні ми ніяк не можемо вибратися зі сміття, розбитих доріг і поламаних фонтанів…”  –  керівництво телекомунікаціїної компанії “Зурбаган”

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: