Що дратує чоловіків у жінках

Без категорії | 18:09, 11.10.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

Як часто ми помічаємо, що коханий чоловік міняється в поведінці, починає нервувати, здавалося б, без причини. Насправді жінки просто не розуміють, наскільки деякі фрази і вчинки здатні вивести чоловіків з себе. ТопГород розповість, що дратує чоловіків у жінках.

 
Іноді здається, що жінки і чоловіки – істоти з різних планет, і зовсім незрозуміло, як чоловіків можуть дратувати, здавалося б, невинні жіночі фрази і вчинки. Однак якщо ви хочете, щоб ваш партнер менше дратувався і був вами задоволений, варто знати, що дратує чоловіків у жінках. Почнемо з фраз.

 
Що дратує чоловіків: фрази
 
«Будь чоловіком!» – Фраза, яку часто використовують жінки в якості аргументу, проте не замислюються над тим, наскільки вона може образити представника сильної статі, адже цими словами ви ставите під сумнів той факт, що він чоловік!
 
«Про що ти думаєш?» – Багатьох чоловіків ця фраза вбиває наповал. Правду він все одно не скаже, швидше збреше, а чи варто взагалі цю правду знати? Чи буде вам приємно від того, що він визнається в думках про пишногрудої красуні з обкладинки журналу?
 
«У мене болить голова» – милі жінки, приймайте знеболююче і насолоджуйтеся хвилинами, проведеними з коханим чоловіком, інакше він може всерйоз задуматися про ту, чия голова не болить.
 
«А мій колишній …» – одна з фраз, що дратує чоловіків найбільш. Не варто порівнювати свого партнера з тими, хто вже не з вами, та й взагалі порівнювати людей – остання справа, цього не любить ніхто.
 
«Вона красивіше мене?» – «Звичайно ж ні, адже найкрасивіша – ти!» – Відповість чоловік-джентльмен, але навіть джентльмени в таких ситуаціях можуть збрехати. Зрештою, яка різниця, гарніше вона чи ні, він адже з вами, а не з нею!
 
Що дратує чоловіків: поведінка
 
Надмірні ревнощі. Чоловіки зовсім не бажають, щоб хтось обмежував їх свободу. Це може викликати у них революційний настрій, в результаті будуть постійні сварки. У підсумку він дійсно може не витримати і піти «наліво».
 
Критика інших жінок. Чоловікам зовсім незрозуміло, чому жінки завжди критикують інших представниць прекрасної статі. Навіть у гарної і ефектною жінки вони знаходять небудь вада і норовлять перейдуть в неї отрутою. Адже їм не зрозуміти, що жінка це робить, щоб в черговий раз натякнути, що поряд з ним знаходиться краща, тому менше критики.
 
Секс як спосіб маніпуляції. Як часто чоловіки чують від жінок: «Не зробиш так, тиждень сексу не побачиш!». Не варто використовувати відмова від близькості в якості покарання, адже цим ви все одно нічого доброго не доб'єтеся, крім погіршення відносин.
 
Вторгнення в особистий простір. Це те, що дратує чоловіків і те, що так часто роблять жінки. Не варто влаштовувати перевірки його мобільного телефону або читати листування в соціальних мережах, перекладати його речі, лазити по кишенях – кому сподобається зайвий контроль? Довіра, довіра і ще раз довіра.
 
Балакучість. Немає нічого жахливішого занадто балакучої жінки. Чоловіки дивуються, як можна годинами вести безглузді розмови з подругою, до того ж, можна про все поговорити при зустрічі. Ну а якщо об'єктом нескінченних словесних атак є чоловік – це і зовсім нестерпно.
 
ТопГород розповів, що дратує чоловіків у жінках. Все вищезазначене здається жінкам такою дрібницею, проте задумайтеся, можливо, один з цих пунктів і став причиною розставання з вашим колишнім коханим?

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: