Середньомісячна зарплата на Конотопщині – 6149 гривень

Економіка, Фінанси | 18:03, 9.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Про стан виплати заробітної плати та недопущення негативних  наслідків «тіньової» зайнятості на підприємствах, установах та організаціях Конотопського району говорили  під час апаратної наради при голові РДА.

«Відділом праці управлінням соціального захисту населення  Конотопської РДА, відповідно до рекомендацій Міністерства соціальної політики України, запроваджений щомісячний та щотижневий моніторинг», – зазначила начальник відділу Олеся Олефіренко.

При райдержадміністрації працює тимчасова комісія з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій  та інших соціальних виплат. У І півріччі 2018 року проведено 6 засідань  комісії, під час яких розглянуті питання стану своєчасності та погашення заборгованості з виплати заробітної плати; погашення заборгованості по страховим внескам до Пенсійного фонду України та сплата єдиного соціального внеску.

Посадовець повідомила, що за даними моніторингу, станом на 01.07.2018, заборгованість із виплати заробітної плати на економічно-активних, економічно-неактивних підприємствах та підприємствах- банкрутах  Конотопського району відсутня.

У районі працює і робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. З початку року  проведено 6 засідань, на яких заслухано 50 суб’єктів господарювання Конотопського району на підставі списків, наданих Пенсійним Фондом та Державною фіскальною службою у Сумській області.

Як результат: 66 працівникам на 14 підприємствах Конотопського району підвищено заробітну плату до (або вище) мінімального розміру, встановленого державою (3723 грн), виправлені помилки та здані уточнені бухгалтерські звіти 12 суб’єктами господарювання. Протягом січня-червня 2018 року спостерігалась позитивна тенденція  до збільшення чисельності працюючих та створення 368 нових робочих місць.

За статистичними даними середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника в Конотопському районі за січень-березень 2018 року складала 6149 грн.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: