Реклама
kontakt

Рух поїздів через Конотоп відновлено: Укрзалізниця і Штаб блокади пішли на мирову

Суспільство | 21:00, 5.03.2017
 Поділитися

Поділитися в

Напружену  ситуацію із рухом поїздів через Конотоп вдалося врегулювати. Нагадаємо сьогодні учасники блокади почали зупиняти вантажні потяги, які прямували з Росії та самовільно перевіряти супровідні документи у машиністів.

Це зокрема спричинило збій у графіку руху одного із потягів майже на годину. Наразі, у прес-службі Укрзалізниці повідомляють про досягнення компромісу.

У публікації відомства зокрема  йдеться : “Ситуацію з блокуванням залізниці у Конотопі врегульовано. Зокрема, залізничники домовилися надавати раз на місяць народному депутату – учаснику блокування залізниці інформацію щодо перевезених вантажів між Україною та Росією. Окрім цього, всі поїзди на прикордонній станції Хутір-Михайлівський проходять необхідні процедури прикордонного та митного контролю. Учасники блокади погодилися не перешкоджати руху поїздів та покинути місце блокування”.

Та, попри досягнуті домовленості – закривати редут у Конотопі активісти блокади поки-що не збираються. Натомість блокувальники відкрили ще один філіал для спостереження за рухом потягів неподалік мікрорайону “Колієпровід”.  Таким чином, противники “торгівлі на крові” перестраховуються, аби перевірити, чи дотримається Укрзалізниця своїх обіцянок.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: