Розпочався сезон полювання на парнокопитних тварин та хутрового звіра  

Суспільство | 15:28, 9.11.2016
 Поділитися

Поділитися в

Відкрилося полювання на ці види тварин 5 листопада.

Як повідомили в Конотопському лісовому господарстві, починати полювання на хутрового звіра з відстрільними картками дозволено з 5 листопада і до 29 січня 2017 року.

В лютому  2017 року дозволено також щоденне облавне полювання на вовка, лисицю, єнотовидного собаку, бродячих собак і котів, сірих ворон, бригадами мисливців, списки яких  затверджені ДП «Конотопське лісове господарство», за разовими відстрільними картками, під контролем єгерської служби.

Полювати на хутрового звіра можна лише в суботу та неділю.

Колективні та облавні ліцензійні полювання на оленя, кабана, козулю та їх молодняк, здатний до самостійного існування, розпочалися з 5 листопада і триватимуть до 31 грудня 2016 року включно, а на самців оленя та кабана триватимуть до 29 січня 2017 року.

Колективне і облавне  полювання на диких  парнокопитних тварин дозволяється проводити у складі не більше 20 мисливців, включаючи нагоничів, і не більше двох разів в одному мисливському угідді (квартал, поле, урочище і т.д.) протягом мисливського сезону.

Індивідуальні ліцензійні полювання на самців оленя, кабана та їх молодняк дозволене з 1 серпня 2016 року по 31 січня 2017 року, а на самок – з 1 вересня по 31 грудня 2016 року. А на самців козулі та їх молодняк – з 1 серпня по 31 грудня 2016 року.

Індивідуальне полювання на парнокопитних дозволено в усі дні  тижня, а при  колективному та облавному полюванні – лише в суботу  та неділю.

Обмежень для відстрілу вовків, лисиць і єнотовидного собаки не існує, а ось зайця за відстрільною карткою мисливець може добути не більше одного.

Перед початком полювання мисливцям необхідно подати  Державному підприємству  Конотопське лісове  господарство заявку, в якій зазначається: прізвище, ім”я та по батькові мисливця, номер посвідчення та контрольної картки обліку добутої дичини та порушень правил полювання, марка та номер мисливської зброї. До заявки додати ксерокопію ККО на мисливський  сезон 2016\2017 рік та дозволу органів внутрішніх справ на право носіння та  зберігання  мисливської зброї. За два дні до визначеного терміну полювання на рахунок ДП «Конотопське лісове господарство»  провести  100%  оплату  коштів, згідно затвердженого прейскуранту

Вартість ліцензії складає: на козулю – 200 грн, на кабана – 600 грн, на оленя – 1000 грн, тоді як загальна вартість полювання може коливатися в межах 2,5 – 3 тис. грн на косулю, 4 – 5 тис. грн на кабана і, відповідно, 7 – 8 тис. грн на оленя і залежить від кількості і якості послуг, що надаються.

За довідковою інформацією можна звертатися до Конотопського лісового господарства за адресою: вул. Конотопських партизан, 97 або за тел. 6-34-33.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: