Розпочався осінній призов на строкову військову службу

Суспільство | 18:34, 6.10.2016
 Поділитися

Поділитися в

З 1 жовтня  і по 30 листопада цього року лави Збройних сил поповняться новими призовниками. Призову підлягають юнаки, яким виповнилося 20 років. Про це повідомив заступник конотопського військового комісара Борис Сагайдачний.

Натомість заявити про свою готовність служити в армії мають право також юнаки, яким виповнилось 18 років, – з власної письмої згоди та згоди батьків.

Проходити тримісячне навчання призовники Конотопщини будуть  в смт. Десна Чернігівської області та с. Старичі Львівської області. У Десні хлопці отримають спеціальності сухопутних військ, а в Старичах навчатимуть тих, хто виявить бажання служити в лавах Повітряних сил. Після навчання військовослужбовців відправлять до військових частин, які знаходяться неподалік Конотопа.

Вже є заявки від сухопутних, повітряних, високомобільних військ, Національної гвардії та Державної служби спеціального транспорту.

Як зазначив Борис Сагайдачний, юнаки з вищою освітою служитимуть до року, з середньою освітою – до 18 місяців.

Згідно з Указом Президента призовників не відправлятимуть до зони АТО.

За призовниками, які мали офіційне працевлаштування, зберігається робоче місце та виплачується середня заробітна плата.

Юнакам, які будуть призвані з району, буде виплачена одноразова матеріальна допомога в розмірі 5 тис. грн, – згідно з рішенням районної ради.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: