Роменський завод із виробництва тракторних запчастин шукатиме нові кадри серед конотопських студентів

Суспільство | 11:00, 7.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

У Політехнічному технікумі Конотопського інституту Сумського державного університету відбулась зустріч студентів спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях» з представником ПрАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина» – пише на своїй сторінці у фейсбук директор навчального закладу Тетяна Гребеник.

Підприємство спеціалізується на виробництві запасних частин до колісних тракторів. На сьогодні завод займає площу 2,5 га і випускає більше 100 найменувань виробів для колісних тракторів, вантажних і легкових автомобілів, товарів народного споживання. Освоєно та впроваджено у виробництво близько 20 найменувань нових виробів для автотракторної техніки, комбайнів. Продукція заводу користується великим попитом як в Україні, так і за її межами. Основними споживачами є Німеччина, Нідерланди, Польща, Білорусь, Угорщина та інші.

Запровадження у виробництві новітніх автоматизованих ліній та передових технологій потребує залучення спеціалістів із сучасним баченням шляхів вирішення технологічних завдань. На думку потенційних роботодавців Політех готує висококваліфікованих спеціалістів, з новітніми підходами до вирішення виробничих завдань.

Шляхи подальшої співпраці ПрАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина» та Політехнічного технікуму КІСумДУ обговорено у рамках конструктивного діалогу їх менеджерів. Виробнича практика, пропозиції роботодавців у коригування навчальних програм, працевлаштування випускників – основні з питань, що обговорювались при зустрічі. Вирішено, що наступний крок – знайомство студентів з виробництвом ПрАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина» – йдеться у публікації.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: