Райадміністрація проситиме фінансової допомоги у міста для придбання апарату УЗД

100100867091486315

Інформацію про необхідність придбання нового апарату функціональної діагностики озвучила заступник головного лікаря Конотопської ЦРЛ по дитинству та наданню допомоги при пологах Галина ОПАЛЕЙКО під час наради у райадміністрації.

Вона розповіла про роботу, яку проводить акушерсько-гінекологічна служба району, про існуючі проблеми та завдання щодо їх вирішення.

Доповідач зазначила, що особлива увага приділяється своєчасному виявленню вроджених вад розвитку у дітей та своєчасному перериванню вагітності, що дає можливість попередити перинатальні втрати.

„За перше півріччя 2016 року проведено 750 – УЗД, з них  293 – жінкам села. Випадків виявлення тяжких вроджених вад плоду, несумісних  з життям, у вагітних не було”, – наголосила Галина ОПАЛЕЙКО. Вона також наголосила, що   обладнання кабінету функціональної діагностики є застарілим та потребує заміни. Придбання нового сучасного УЗД-апарату, за словами Галини ОПАЛЕЙКО, дозволить не допускати випадків перинатальних втрат по пологовому відділенню за рахунок своєчасного виявлення ВВР у плоду.

Микола ГОРБЕНКО, заслухавши інформацію доповідача,  запропонував розглянути можливість та звернутися  з листом до міської ради з пропозицією співфінансування та придбання нового сучасного УЗД-апарату для кабінету функціональної діагностики.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Категорія: Суспільство

вологість:

тиск:

вітер:

Сповістити про помилку

Текст, який буде відправлено нашим редакторам: