Расписание движения автобусов по автостанции Конотоп

Без категорії | 12:59, 5.07.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

Маршрут

Відстань, км

Час

відправлення

Дні 

слідування

Конотоп-Тернiвка

41

04:35

Пн – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Бережне

47

04:45

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Крупське

42

04:45

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Пекарi

43

05:00

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Дептiвка

38

05:10

ежедневно

Конотоп-Кошари

50

05:15

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Хижки

39

05:30

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Салтиково

28

05:40

Пн Вт – Чт – – – 

Конотоп-В'язове

21

05:45

Пн Вт – Чт Пт Сб – 

Конотоп-Ч.Яр

26

05:45

– – Ср – – – Вс 

Конотоп-М.Самбiр

19

05:50

ежедневно

Конотоп-Козацьке 2

31

05:50

ежедневно

Конотоп-Мельня

31

05:55

ежедневно

Конотоп-Жолдаки

32

06:00

Пн – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Дубов'язiвка

21

06:00

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Землянка

32

06:00

ежедневно

Конотоп-Попiвка

14

06:20

ежедневно

Конотоп-Заводи

17

06:30

ежедневно

Конотоп-Козацьке

29

06:30

ежедневно

Конотоп-Дубов'язiвка

21

07:20

ежедневно

Конотоп-Гути

17

07:20

Пн Вт – Чт – – – 

Конотоп-М.Самбiр

19

07:30

ежедневно

Конотоп-Попiвка

14

07:40

ежедневно

Конотоп-Козацьке 2

31

07:55

ежедневно

Конотоп-Таранський

15

08:00

ежедневно

Конотоп-Дубов'язiвка

21

08:35

ежедневно

Конотоп-Таранський

15

09:00

ежедневно

Конотоп-Козацьке 2

31

09:00

ежедневно

Конотоп-Заводи

17

09:10

ежедневно

Конотоп-Дептiвка

38

09:40

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Таранський

15

10:00

ежедневно

Конотоп-Мельня

31

10:00

ежедневно

Конотоп-М.Самбiр

19

10:30

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Козацьке 2

31

11:00

ежедневно

Конотоп-Дубов'язiвка

21

11:15

ежедневно

Конотоп-Землянка

32

11:20

ежедневно

Конотоп-Пекарi

43

11:40

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Козацьке 2

31

11:50

ежедневно

Конотоп-Заводи

17

12:00

ежедневно

Конотоп-В'язове

21

12:00

Пн Вт – Чт Пт Сб – 

Конотоп-Таранський

15

12:00

ежедневно

Конотоп-Ч.Яр

26

12:00

– – Ср – – – Вс 

Конотоп-Попiвка

14

12:20

ежедневно

Конотоп-Кошари

50

12:30

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Жолдаки

32

12:30

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Тернiвка

41

12:40

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Хижки

39

12:50

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Мельня

31

12:50

ежедневно

Конотоп-Дептiвка

38

13:00

ежедневно

Конотоп-Таранський

15

13:00

ежедневно

Конотоп-Козацьке 2

31

13:10

ежедневно

Конотоп-Крупське

42

13:20

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-М.Самбiр

19

13:30

ежедневно

Конотоп-Салтиково

28

13:30

Пн Вт – Чт – – – 

Конотоп-Духанiвка

40

13:40

– – – – Пт – Вс 

Конотоп-Дубов'язiвка

21

13:40

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Бережне

47

13:40

– – Ср – – Сб – 

Конотоп-Попiвка

14

13:45

ежедневно

Конотоп-Таранський

15

14:00

ежедневно

Конотоп-Козацьке 2

31

14:10

ежедневно

Конотоп-Землянка

32

14:20

ежедневно

Конотоп-Гути

17

14:55

Пн Вт Ср Чт Пт – – 

Конотоп-В'язове

21

15:00

ежедневно

Конотоп-Дубов'язiвка

21

15:10

ежедневно

Конотоп-Попiвка

14

15:45

Пн Вт Ср Чт Пт – – 

Конотоп-Таранський

15

16:00

ежедневно

Конотоп-Козацьке 2

31

16:00

ежедневно

Конотоп-Заводи

17

16:10

ежедневно

Конотоп-Пекарi

43

16:30

– – – – Пт – Вс 

Конотоп-Таранський

15

17:00

ежедневно

Конотоп-Козацьке 2

31

17:00

ежедневно

Конотоп-Мельня

31

17:05

ежедневно

Конотоп-Бережне

47

17:15

– – Ср – Пт – Вс 

Конотоп-Дубов'язiвка

21

17:20

ежедневно

Конотоп-Землянка

32

17:20

ежедневно

Конотоп-В'язове

21

17:20

Пн Вт – Чт Пт Сб – 

Конотоп-Ч.Яр

26

17:20

– – Ср – – – Вс 

Конотоп-Дептiвка

38

17:30

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-М.Самбiр

19

17:30

ежедневно

Конотоп-Тернiвка

41

17:40

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Попiвка

14

17:40

ежедневно

Конотоп-Кошари

50

17:50

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Жолдаки

32

17:50

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Крупське

42

18:00

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Хижки

39

18:00

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Таранський

15

18:00

ежедневно

Конотоп-Козацьке 2

31

18:15

ежедневно

Конотоп-Дубов'язiвка

21

18:45

– – – – Пт – Вс 

Конотоп-Таранський

15

19:00

ежедневно

Конотоп-Суми

133

04:30

ежедневно

Конотоп-Ромни

71

05:10

ежедневно

Конотоп-Суми

133

05:15

Пн Вт Ср Чт Пт Сб – 

Конотоп-Кролевець

54

05:20

ежедневно

Конотоп-Суми

138

05:35

ежедневно

Конотоп-Батурин

31

05:50

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Кролевець

68

06:00

ежедневно

Конотоп-Суми

133

06:00

ежедневно

Конотоп-Короп

75

06:00

ежедневно

Конотоп-Буринь

70

06:10

ежедневно

Конотоп-Путивль

77

06:15

ежедневно

Конотоп-Ромни

71

06:15

ежедневно

Конотоп-Бахмач

58

06:40

ежедневно

Конотоп-Суми

133

07:00

ежедневно

Конотоп-Суми

138

07:15

ежедневно

Конотоп-Полтава

259

07:20

ежедневно

Конотоп-Глухiв

117

07:20

ежедневно

Конотоп-Суми

133

07:25

ежедневно

Конотоп-Суми

133

07:50

ежедневно

Конотоп-Суми

133

08:25

ежедневно

Конотоп-Короп

79

08:25

ежедневно

Конотоп-Ромни

71

08:30

ежедневно

Конотоп-Суми

133

08:50

ежедневно

Конотоп-Суми

138

09:15

ежедневно

Суми-Ромни

71

09:16

ежедневно

Конотоп-Суми

133

09:20

ежедневно

Конотоп-Бахмач

58

09:30

ежедневно

Конотоп-Кролевець

68

09:45

ежедневно

Конотоп-Буринь

70

09:50

ежедневно

Конотоп-Ромни

71

09:50

ежедневно

Конотоп-Короп

75

10:00

ежедневно

Конотоп-Суми

133

10:00

ежедневно

Чернiгiв-Суми

133

10:15

ежедневно

Конотоп-Кролевець

54

10:40

ежедневно

Шостка-Ромни

71

10:40

ежедневно

Конотоп-Суми

138

10:45

ежедневно

Конотоп-Суми

133

10:55

ежедневно

Лебедин-Кролевець

68

11:10

ежедневно

Конотоп-Суми

133

11:30

ежедневно

Суми-Ромни

71

12:05

ежедневно

Конотоп-Суми

133

12:20

ежедневно

Конотоп-Путивль

77

12:20

ежедневно

Конотоп-Батурин

31

12:45

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Суми

133

12:50

ежедневно

Конотоп-Ромни

71

13:00

ежедневно

Суми-Чернiгiв

184

13:10

ежедневно

Конотоп-Короп

75

13:15

ежедневно

Конотоп-Кролевець

68

13:20

ежедневно

Ромни-Суми

138

13:20

ежедневно

Конотоп-Бахмач

58

13:30

– – – – Пт – Вс 

Конотоп-Буринь

70

13:40

ежедневно

Конотоп-Короп

79

13:50

ежедневно

Чернiгiв-Суми

133

13:50

ежедневно

Конотоп-Ромни

71

14:00

ежедневно

Кролевець-Харкiв

326

14:15

ежедневно

Кролевець-Лебедин

171

14:30

ежедневно

Конотоп-Суми

138

14:40

ежедневно

Конотоп-Суми

133

14:50

ежедневно

Ромни-Шостка

112

15:05

ежедневно

Конотоп-Суми

133

15:40

ежедневно

Ромни-Суми

138

15:55

ежедневно

Конотоп-Кролевець

54

16:00

ежедневно

Конотоп-Суми

133

16:15

ежедневно

Конотоп-Батурин

31

16:45

– – Ср – Пт Сб Вс 

Конотоп-Короп

75

16:50

ежедневно

Конотоп-Буринь

70

16:50

– – – – Пт – – 

Конотоп-Суми

133

17:00

ежедневно

Конотоп-Путивль

77

17:10

ежедневно

Конотоп-Суми

133

17:25

ежедневно

Конотоп-Ромни

71

17:25

ежедневно

Суми-Чернiгiв

220

17:40

ежедневно

Конотоп-Суми

133

17:50

ежедневно

Конотоп-Суми

138

18:00

ежедневно

Конотоп-Суми

133

18:10

ежедневно

Конотоп-Короп

79

18:15

ежедневно

Конотоп-Суми

133

18:30

ежедневно

Харкiв-Кролевець

62

18:30

ежедневно

Конотоп-Суми

138

19:00

ежедневно

Конотоп-Суми

133

19:30

ежедневно

Конотоп-Суми

133

19:50

ежедневно

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Rodont
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: