Пункти екстренної швидкої допомоги Конотопщини працюватимуть цілодобово

Суспільство | 12:00, 21.03.2017
 Поділитися

Поділитися в

Пункти екстренної (швидкої) медичної допомоги Конотопського району переведено на цілодобовий режим роботи. Про це під час апаратної наради в приміщенні Конотопської РДА повідомив головний лікар Конотопської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги Олексій Шевченко.

До слова, екстрену медичну допомогу жителям Конотопщини надають станція Е(Ш)М міста Конотоп та 4 пункти постійного базування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги.

“Режим роботи пунктів ШМД був 16 годин – у робочі дні та 24 години – у вихідні та святкові дні. З 15.03.2017 Конотопську станцію підключено до централізованої диспетчерсько-оперативної служби Центру (м.Суми), виклики від населення приймаються диспетчером ОДС та передаються на бригади. Пункти постійного базування бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги Конотопщини переведено в цілодобовий режим роботи”, – наголосив головний лікар КСЕМД.

Наразі, всі бригади Е(Ш)МД, в тому числі які розташовані у селах, забезпечені: для зв’язку – службовими мобільними телефонами, смартфонами; апаратами ЕКГ «Юкард» з можливістю відправлення кардіограми до служби телеметричного кардіологічного консультування (на базі комплексу ЮНЕТ) та отримання консультації лікаря Центру. Санітарні автомобілі обладнані QPS – трекерами для контролю місцезнаходження бригади.

До відома: Конотопський округ Е(Ш)МД включає Конотопську станціюЕ(Ш)МД, 3 підстанції Е(Ш)МД: Кролевецька, Путивльська, Буринська, 6 пунктів постійного базування бригад Е(Ш)МД в: с. Вирівка, с. Соснівка, с. Бочечки, смт. Дубов’язівка, с. Ярославець, с. Ч.Слобода. Округ створений у 2015 році та є структурним підрозділом КЗ Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Радіус території обслуговування близько 100 кілометрів, населення округу 211648 осіб.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: