ПТУ не залишаться поза увагою

Суспільство | 08:14, 15.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні на апаратній нараді при голові облдержадміністрації розглядалося питання фінансування закладів професійно-технічної освіти Сумщини.

Як повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Марченко, оскільки відповідні рішення, які б врегулювали питання щодо фінансування мережі закладів профтехосвіти, на рівні центральних органів влади ще не прийняті, ситуація залишається напруженою. Виплата авансу згідно з термінами здійснюється у період з 10 по 20 число місяця, проте не всі бюджети міст мають можливості провести розрахунки.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Олена Батраченко проінформувала про те, що заклади, які утримуються за рахунок обласного бюджету, будуть профінансовані. Кошти також передбачені для освітянських установ міста Суми, в інших же містах є проблеми. Зокрема, і в Конотопі.

«Ще 22 лютого облдержадміністрація зверталася до Адміністрації Президента, а також до народних депутатів від Сумщини з проханням прискорити вирішення питання, тому сподіваємося, що ситуація стабілізується. Якщо ж найближчим часом відповідні документи не будуть підписані на центральному рівні, будемо пропонувати внести зміни до проекту рішення обласної ради щодо обласного бюджету та ініціювати виділення коштів з обласного бюджету, щоб розрахуватися з працівниками профтехосвіти», – сказав Олександр Марченко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: