Проїзд у конотопських трамваях можна оплачувати за допомогою смартфона

Суспільство | 19:35, 23.03.2017
 Поділитися

Поділитися в

Відучора у конотопських трамваях працює нова опція – оплата проїзду за допомогою смартфона. На вікнах вагончиків біля передніх і задніх дверей з’явилися постери із голограмами. Саме завдяки їм будь-який пасажир, за наявності мобільного зі встановленим на ньому додатком ПРИВАТ24, може миттєво розплатитися за проїзд без наявності готівки.

Як зазначив, директор КП “Конотопське трамвайне управління” Ігор Назаренко – нововведення працює у всіх вагонах, які виходять на лінію. Таких наразі налічується 10. Кондуктори поступово звикають до такого способу покупки квитків – каже очільник трамвайного. Після наведення смартфона на голограму – протягом декількох секунд на телефон надходить повідомлення про оплату квитка, яке власне і слугує доказом того, що людина їде не “зайцем”.

У трамвайному управлінні добре розуміють, що нині опція працює далеко не повну потужність через те, що пересуваються електротранспортом здебільшого пенсіонери. Але саме подібні “новинки” покликані залучити до проїзду у вагончиках представників молодого покоління – каже Ігор Назаренко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: