Представників ромської спільноти на Конотопщині буде підтримувати ГО з Німеччини

Суспільство | 15:00, 28.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

У великій залі райдержадміністрації зібралися представники районної влади, місцевого самоврядування та ромської національної меншини Конотопщини, які пережили геноцид з боку нацистської Німеччини, обговорили шляхи подальшої співпраці.

Як відзначив керівник проекту «Агенція соціальної допомоги ромам похилого віку» Олег ТУЛЯКОВ, відповідний проект здійснюється Громадською організацією «Фонд регіональних досліджень» за підтримки Фонду «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (Німеччина).

Мета проектупідтримка осіб ромської національної меншини, які пережили геноцид з боку фашистської Німеччини щодо вирішення проблем безпеки життєдіяльності, оформлення права власності на майно та земельні ділянки, сприяння у наданні медичного, пенсійного та соціального забезпечення, активізації діалогу поколінь, відновлення історичної пам’яті.

Одним з основних акцентів зустрічі стало налагодження шляхів співпраці з представниками ромської національної меншини. Уповноваженою особою на Конотопщині для подальшої співпраці з вирішення проблем безпеки життєдіяльності, оформлення права власності на майно та земельні ділянки, сприяння у наданні медичного, пенсійного та соціального забезпечення, активізації діалогу поколінь, а також відновлення історичної пам’яті було обрано Єгора ДЕМЕНТОВА.

Ромам з Конотопщини, які пережили геноцид у часи Другої Світової війни (наразі 7 чоловік) Олег ТУЛЯКОВ від імені команди Проекту вручив комплекти постільної білизни та теплі ковдри. Наприкінці заходу для членів родин, де є жертви геноциду, було організовано свято «Лачо Дівас».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: