Працівники фіскальної служби області – кращі в Україні по боротьбі з корупцією

Суспільство | 15:09, 7.10.2016
 Поділитися

Поділитися в

У 2016 році прокуратурою Сумської області внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань 52 кримінальних провадження, вчинених працівниками податкових та митних органів. Цей показник є найкращим по Україні.

За результатами оперативного супроводження кримінальних проваджень було оголошено 12 підозр про вчинення злочинів, 3 кримінальні провадження направлені до суду для судового розгляду.

Працівниками управління для з’ясування причин і обставин вчинення фахівцями фіскальної служби області правопорушень у сфері службової діяльності протягом 9 місяців 2016 року здійснено 102 службові перевірки. За результатами службових розслідувань та перевірок у 46 випадках інформація про порушення діючого законодавства з боку посадових осіб податкових та митних органів знайшла своє підтвердження, у 27 випадках інформація підтвердилась частково.

– Для виявлення фактів корупції в фіскальній службі працює антикорупційний сервіс «Пульс”, на який громадяни мають можливість поскаржитися на дії наших співробітників. Нами перевірено 48 звернень від фізичних та юридичних осіб, – говорить начальник управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Сумській області Сергій Щербинін. – За результатами реагування 22 працівників притягнуто до дисциплінарної відповідальності, в тому числі 9 осіб звільнено.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: