Повідомлення про порушення виборчого законодавства на Конотопщині підтвердження не знайшло

Вибори, Поліція | 16:29, 17.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

Нагадаємо, що повідомлення про те, що голова однієї з сільських рад Конотопщини під тиском колишнього голови райдержадміністрації, нібито, змінив голову і членів виборчої комісії, надійшло в поліцію  від одного з сільських депутатів.

Згідно з чинним законодавством, такі дії посадової особи неможливі в принципі, адже дільнична виборча комісія утворюється відповідною окружною виборчою комісією не пізніш як за 35 днів до дня виборів, – коментує ситуацію Андрій Сошка, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Конотопського відділу поліції. – Однак, щоб не допустити будь-яких порушень, зловживань або провокацій для вивчення всіх деталей на місце події було направлено слідчо-оперативну групу.

Правоохоронці опитали голову і працівників зазначеної сільської ради, а також главу і членів дільничної виборчої комісії, пояснили, що нічого подібного насправді не було.

Сам же заявник від надання будь-яких пояснень відмовився, зазначивши, що все, що хотів, він уже повідомив на лінію «102».

Тим часом, поліцейськими вирішується питання про притягнення заявника до адміністративної відповідальності згідно зі ст. 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб), відповідно до якої на нього може бути накладено штраф у розмірі від 51 до 119 гривень.

Правоохоронці звертаються до громадськості: маючи інформацію про адміністративні або кримінальні правопорушення, в тому числі і про порушення виборчого законодавства, обов’язково повідомляйте її в правоохоронні органи, – це дозволить по гарячих слідах викрити зловмисників і притягнути їх до відповідальності, забезпечити чесні і прозорі вибори в нашому державі.

Разом з тим, працівники поліції просять утриматися від повідомлень, засновані виключно на Ваших припущеннях або здогадах. Адже поліцейські відповідально і серйозно ставляться до виконання своїх професійних обов’язків і перевіряють кожне таке повідомлення. У разі ж коли воно помилкове – це даремно витрачені час і ресурси, які могли б бути спрямовані на розкриття або попередження інших правопорушень, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Джерело: dancor.sumy.ua

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас у Telegram

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: