Реклама
kontakt

Поліція зробила позапланову перевірку дорожнього покриття доріг державного значення

Суспільство | 14:31, 28.03.2017
 Поділитися

Поділитися в

На території Сумської області завершилось позапланове обстеження вулично-дорожньої мережі, яке тривало з 2 по 16 березня поточного року.

Обстеження проводились працівниками секторів превенції відділів, відділень поліції Сумської області спільно з представниками дорожньо-комунальних організацій, під час якого перевірено 919,5 км доріг державного значення, при цьому виявлено 282 км ділянок доріг, які уражено ямковістю, загальною площею 10546м2.

Працівниками поліції за наслідками обстежень складені відповідні акти, в яких зазначено найбільш уражені ямковістю ділянки доріг і вулиць. Посадовим особам дорожніх та комунальних організацій вручено 49 обов’язкових для виконання приписів Національної поліції, а шість посадових осіб притягнуті до адміністративної відповідальності за наявні недоліки. Також до органів місцевого самоврядування та Служби автомобільних доріг у Сумській області направлено 39 інформацій, щодо незадовільного стану утримання вулично-дорожньої мережі.

Управлінням превентивної діяльності ГУНП в Сумській області ініційовано проведення на рівні облдержадміністрації спільної наради з питань перегляду маршрутів руху транзитного вантажного транспорту з метою збереження та запобігання в подальшому руйнуванню доріг області, у першу чергу державних та магістральних, а також вулиць населених пунктів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: