Поліція виявила, що перевізники користуються аварійним транспортом і часто його перевантажують

Суспільство | 14:01, 16.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

З початку проведення комплексу профілактичних заходів “Перевізник – зима 2017” поліцейські області вже оглянули понад 600 автобусів, що використовуються з надання послуг з перевезення пасажирів, та склали на їх водіїв 210 адмінпротоколів, 2 з яких – за перебування за кермом у нетверезому стані.

Про це повдомляє відділ комунікації поліції Сумщини.

Нагадаємо, що комплекс цільових заходів під умовною назвою «Перевізник – зима 2017» проводиться з 17 листопада до 17 грудня поточного року на всій території України.

З метою виявлення та усунення недоліків по перевезенню пасажирів та попередженню аварійності на пасажирському транспорті загального користування на Сумщині працівники поліції здійснили огляд 625 автобусів та автомобілів таксі на предмет їх технічної придатності.

В ході цих заходів правоохоронці виявили 8 транспортних засобів, які визнані технічно-несправними.

Тож за результатами виявлених недоліків, до двох посадових осіб, які відповідають за випуск пасажирського автотранспорту на маршрути поліцією вжито адміністративні заходи за ст. 128 КУпАП «Випуск на лінію транспортних засобів, технічний стан яких не відповідає встановленим вимогам або без необхідних документів, передбачених законодавством».

З початку відпрацювання поліцією задокументовано 208 порушень законодавства, допущених водіями автобусів. Переважну більшість з виявлених порушень склали: відхилення водіями від визначеного маршруту руху або не заїзд на автостанцію – 96 та перевищення дозволеної кількості перевезення пасажирів 65 фактів.

За виявленими порушеннями поліцейськими складено 210 адміністративних матеріалів, у тому числі 2 за перебування за кермом у стані алкогольного сп’яніння.

Поліцейські і надалі перевірятимуть маршрутні транспортні засоби та проводитимуть інші профілактичні заходи з перевізниками та водіями, щодо неухильного дотримання вимог правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: