Подаруй любов: пухнастики, які шукають дім у Конотопі

 Поділитися

Поділитися в

Коли на вулиці похмуро і холодно, всім хочеться турботи і тепла. У цій добірці — кошенята й песики, яким саме це і потрібно. Якщо у вас велике серце — подаруйте комусь з них дім та любов.

Цуценята

Два бездомних цуценяти шукають дім і турботливих господарів. Хлопчикам близько трьох місяців. Малюки виростуть невеликими, але активними та гавкучими охоронцями. Щоб забрати песика до себе — телефонуйте: (097) 167-79-36.

Малюк з цвинтаря

Цей хлопчик просидів два дні в ямі, яку вирили під могилу. Сам упав чи його туди кинули — невідомо. Зоозахисники припускають, що песик раніше жив у квартирі, адже на перетримці у волонтера усю ніч терпляче чекав на прогулянку. Якщо давно мрієте про маленького друга — телефонуйте: (096) 434-63-34.

Миле кошенятко

Зоозахисники розповідають, що знайшли цього пухнастика у центрі міста. Можливо, «добрі» люди його викинули, або ж загубився. Зараз терміново шукають для кошеняти люблячого господаря. Аби забрати це перелякане чудо до себе — телефонуйте: (098) 319-66-53 або (068) 070-07-08.

Альфа

Цій красуні півтора року. Вона хоче знайти турботливу сім’ю і стати добрим другом та охоронцем. Альфа стерилізована. Забрати її можна, звернувшись за номером: (068) 070-07-08 (Лера).

Вусатий потеряшка

«Я загубився, мені холодно і голодно, мене б’ють і лякають собаками. Мені дуже страшно, я боюся не дожити до завтра. Я намагаюсь вижити на вулиці. Господарю, забери мене додому, я більше не буду губитися». Хто не залишився байдужим — телефонуйте: (067) 797-37-48.

Джерело: https://konotop.city

comments powered by HyperComments