Питання земельні: у Конотопі кілька тижнів не працюватиме управління держгеокадастру

Суспільство | 13:40, 13.01.2017
 Поділитися

Поділитися в

Для конотопців вирішення одвічного українського питання “чия земля?” переноситься на невизначений термін. Адже профільна держустанова, що займається земельною документацією, оголосила про тимчасове припинення роботи. Про це у мережі Fasebook повідомляє Конотопський Центр надання адміністративних послуг.

Вимушену перерву довелося зробити через реорганізацію Управління Держгеокадастру у Конотопському районі Сумської області – йдеться в офіційному оголошенні ЦНАПУ.

Нагадаємо,Держгеокадастр та його територіальні органи (такі як Конотопське Управління Держгеокадастру) надають платні та безоплатні адмінпослуги за трьома основними напрямками:

1) внесення інформації до бази даних Державного земельного кадастру (державна реєстрація земельних ділянок, обмежень у використанні земель);

2) видача з бази даних витягів та довідок (витяг з Державного земельного кадастру про земельні ділянки, обмеження у використанні земель, довідка, що містить узагальнену інформацію про землі, викопіювання з кадастрової карти);

3) інші послуги (проведення державної експертизи тощо).

То ж планувати найближчим часом (а точніше до 25 січня) впорядкування земельної документації містянам точно не варто. Детальніше про час відновлення роботи землеобліковців можна дізнатися за тел. 6-80-19.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: