Після звернення «Відродження» у Сумській ОДА обіцяють додатково профінансувати диспансер для чорнобильців

Влада, Суспільство | 14:01, 6.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

У Сумській облдержадміністрації пообіцяли переглянути бюджет області на 2018 рік заради фінансової допомоги Сумському обласному спеціалізованому диспансеру радіаційного захисту населення.

У травні цього року з відповідним зверненням до місцевої влади звернулися народні депутати групи «Партія «Відродження» Віктор Остапчук та Артем Ільюк. Вони попрохали виділити додаткові кошти з обласного бюджету в розмірі 950 тис. грн. для заміни вікон, ремонту даху над актовою залою диспансеру, а також збільшити фінансування на закупівлю медикаментів і поліпшення харчування пацієнтів закладу.

У Сумській облдержадміністрації повідомили, що в бюджеті на поточний рік уже закладені кошти на забезпечення диспансеру новим обладнанням.

«Під час формування обласного бюджету на 2018 рік затверджено спрямувати з бюджету розвитку на придбання медичного обладнання 300 тис. грн. Протягом року виділено додатково 975 тис. грн., а саме: на придбання інвентарю – 400 тис. грн., на продукти харчування – 50 тис. грн., на заміну вікон у будівлі закладу – 525 тис. грн.», – йдеться у відповіді Сумської ОДА.

Також влада Сумщини пообіцяла під час коригування обласного бюджету на поточний рік розглянути питання виділення закладу додаткових коштів на медикаменти, харчування, м’який інвентар.

Нагадаємо, 21 травня у Сумах відбулася зустріч представників чорнобильських організацій Сумщини з головою Політради Партії «Відродження» Володимиром Пилипенком і депутатами “Відродження” у Сумській облраді на чолі з головою обласного осередку партії Юрієм Чмирем. Під час обговорення піднімалися питання захисту прав чорнобильців в українських судах та ухвалення законопроекту №6292, розробленого депутатською групою «Партія «Відродження».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: