Персонал конотопської лікарні позбавили «оздоровчих»+ФОТО

Суспільство | 11:27, 17.03.2016
 Поділитися

Поділитися в

Гроші, які працівники центральної районної лікарні отримували при виході у відпустку, перестали платити з початку цього року. Щоправда торкнулося таке нововведення не всіх, а лише представниць молодшого медперсоналу та техпрацівників. Така дискримінація призвела до обурення в колективі та скликання термінових колективних зборів у стінах лікарні.

IMG_9163

Зі слів заступника міського голови Ігора Степанченка, який разом з представниками депутатського корпусу прийшов на цю зустріч, жодних порушень законодавства в даному випадку немає. «Є положення Кабінету Міністрів України, в якому зазначений чіткий перелік тих, хто має отримувати дану виплату, і тих, хто може її отримувати, але за наявності коштів у фонді оплати праці. Якщо вам зараз виплатити, то при дірці в бюджеті 10 млн, Носача зразу ж посадять» – наголосив посадовець.

Не бачить своєї вини у припиненні виплати оздоровчих і головний лікар ЦРЛ Володимир Носач. Нагадавши під час своєї промови про ту ж таки нестачу коштів, він зазначив, що тепер «виплати оздоровчих саме цій категорії персоналу – табу». Тим же, кого не влаштовує дане рішення, порадив їхати під стіни Міністерства у Київ.

IMG_9179

Аби заспокоїти розгніваних працівників, до діалогу долучилися депутати. Найбільш слушною порадою від них стала пропозиція все ж таки виплачувати кошти на оздоровлення всім без виключення, але в меншому розмірі, уникнувши таким чином дискримінації певної частини персоналу. Чи розгляне адміністрація лікарні цю пропозицію, поки що невідомо.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: