Пацієнтів конотопської ЦРЛ лікуватимуть лазерним апаратом для відновлення судин

Суспільство | 15:00, 25.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

Універсальний лазерний коагулятор хірургічне відділення КЗ «Конотопська центральна районна лікарня ім.академіка М.Давидова» отримало у подарунок від Конотопського району. “Ліка-хірург” лікує варикоз не скальпелем, а лазером, тому використання цього обладнання дозволить збільшити кількість операцій, необхідних жителям Конотопщини.

На сайті Конотопської РДА зазначаєься,що наприкінці 2017 року цей медичний прилад придбав за 158,958 гривень районний Центр первинної медико-санітарної допомоги.  Кошти на покупку були виділені з районного бюджету.

Як повідомив головний лікар Центру Анатолій Маняк, у листопаді минулого року до керівництва районної влади звернувся завідувач хірургічним відділенням Олександр Півень з проханням розглянути можливість придбання такого апарату, адже від варикозної хвороби страждає значна кількість дорослого населення Конотопщини, а хірургічне відділення Конотопської ЦРЛ на другому місці після обласної лікарні за кількістю операцій на судинах.

За словами завідуючого хірургічним відділенням, тепер операції з лікування варикозної хвороби будуть малотравматичними, не потребуватимуть тривалої госпіталізації та зазначив. До слова, аналогічний апарат в області має тільки приватна клініка в місті Суми.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: