ПАТ “Сумиобленерго” оновлює трансформаторний парк

Енергетика | 09:44, 5.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

ПАТ “Сумиобленерго” виконало реконструкцію підстанції 110/35/10 кВ “КС-Суми” згідно з інвестиційною програмою 2018 року.

Проект реконструкції передбачав заміну силового трансформатора 1Т на новий, будівництво нового фундаменту під силовий трансформатор, будівництво нового маслозбірника, реконструкцію мережі зовнішнього та внутрішнього освітлення підстанції.

Підстанція 110/35/10 кВ “КС-Суми” запрацювала в 1985 році і призначена для живлення споживачів Сумського району та газоперекачувальної станції Лінійного управління магістральними газопроводами. Силовий трансформатор 1Т пропрацював більше 33 років при заводському терміні експлуатації не більше 30 років. Він мав погіршені ізоляційні характеристики, підвищені втрати, не працездатний пристрій РПН. При подальшій експлуатації це могло призвести до виникнення надзвичайних ситуацій на підстанції.

Мережа зовнішнього освітлення підстанції була на основі прожекторів із лампами розжарення. Це призводило до підвищеного споживання електроенергії на власні потреби підстанції. Комутаційні апарати мережі зовнішнього та внутрішнього освітлення підстанції були фізично і морально застарілими.

Підрядна організація у 2018 році замінила силовий трансформатор 1Т потужністю 40 МВА на новий, заземлювач нейтралі трансформатора ЗОН-1Т, підставні фарфорові ізолятори у приєднанні силового трансформатора на сучасні полімерні аналоги, збудувала новий фундамент під трансформатор, маслоприймач, маслозбірник і проклала нові маслопроводи. Встановлено дві щогли на яких змонтовані світлодіодні прожектори для освітлення підстанції. Також замінили мережу освітлення приміщення ОПУ підстанції. Змонтована автоматика управління освітленням підстанції в залежності від часу доби.

До

Після

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: