Пам’ятник трамваю відремонтують і поставлять на рейки

Суспільство | 18:41, 26.01.2017
 Поділитися

Поділитися в

Відзавтра чотири транспортні одиниці КТУ відправлять на капремонт до 18-го цеху колишнього заводу ВРЗ, який знаходиться в мікрорайоні Житломасив. Даний захід дозволить створити додаткові робочі місця для конотопців безпосередньо в цеху, а за півтора місяці дасть місту чотири модернізовані трамваї, кажуть у мерії. На ремонт рухомого складу депутати вже виділили сьогодні 400 000 грн.

Більше того, пам’ятник трамваю, що знаходиться на перехресті вулиць Клубної та Успенсько-Троїцької, незабаром теж знімуть з постаменту і відрпавлять на капремонт. Влада вважає, що в умовах гострої необхідності на рейках цей трамвай буде потрібнішим, ніж на постаменті.

З настанням тепла трамвайний маршрут №3 змінять. Він курсуватиме з мікрорайону ВРЗ не до вулиці Деповської, як раніше, а прямуватиме в Порт. З’явиться й новий маршрут – №4, який стане транспортним сполученням між мікрорайонами ВРЗ та Житломасив. Такі заходи спрямовані позбавити пасажирів гострої необхідності в наявності автобусних сполучень у цих напрямках, а також покликані допомогти заробити трамвайному управлінню додаткові кошти.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: