Підприємство конотопських депутатів спеціалізується на освоєнні бюджетних коштів

Свято, Суспільство | 18:23, 11.08.2014
 Поділитися

Поділитися в

Братам-депутатам Яременкам знову пощастило – за результатами тендерів вони отримали два підряди на майже 900 тис. грн.

 
Як повідомляє Вісник державних закупівель, у серпні ТОВ «Конотопське підприємство «Флора» знову стало переможцем двох конкурсних торгів, які проводило Управління ЖКГ Конотопської міської ради.
 
Зокрема, підприємство «Флора» стало переможцем торгів на утримання та обслуговування зеленого господарства і уклало договір на суму 400 тис. грн.
 
Також дане підприємство стало переможцем тендеру на технічне обслуговування систем вуличного освітлення. Сума договору становила 474,127 тис. грн.
 
В обох торгах була відхилена пропозиція ТОВ «Імпел Гріффін Груп». Як зазначено в протоколі відхилення пропозицій, вона не відповідає умовам документації конкурсних торгів. У чому саме полягає ця невідповідність у протоколі не зазначено.
 
Нагадуємо, власниками КП ТОВ «Флора» є Олег Яременко і Володимир Яременко – депутати Конотопської міської ради. Як зазначено на офіційному сайті міськради, Олег Яременко є членом фракції «Фронт змін» і входить до постійної комісії з питань архітектури, містобудування, земельних відносин, а Володимир Яременко є членом фракції Партії регіонів та входить до комісії з питань економіки, планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку.
 
Джерело: politanalityk.com

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: