Опозиційний харакірі. Влада в допомогу

Суспільство | 12:38, 6.03.2013
 Поділитися

Поділитися в

 

Наша опозиція догралася. Вона так довго загравала з владою, так старанно вилизувала своїх спонсорів, що тепер поставлена ​​перед вибором: або йти в стійло і не рипатися, або все ж скласти мандати і довести народу, що легенда про те, що опозиція – це слухняні слуги влади, нею спонсоровані, – брехня.

 
Влада радіє. Для неї порушення закону стало не лише нормою, але й реальною можливістю вказати опозиції, що вона – нуль без палички, а влада як паличкою Януковича махне – так і буде.
 
Гра з позбавленням мандатів опозиції через суд – протизаконна, неприродна і відверто цинічна. Навіть незважаючи на те, що влада під роздачу з Власенко поклала ПРіБЮТовца Веревського. А вибору в нього немає. Йому чи слухатися, або – на війну з Януковичем. А він, як справжня продажна тушка, розуміє: в опозицію назад не візьмуть (час зараз не той), а з владою сперечатися марно, вона, взявши на ланцюг, далеко не відпускає.
 
Однак все, що сьогодні відбувається, спровоковане одним: острахом Януковича втратити владу і ручний парламент. І, як істинно криміногенний елемент, він вирішив все банально просто: всіх залякати, а інше доробить слухняна прокуратура.
 
Усвідомили це вже і в опозиції. Ось як Кличко заговорив про те, що такий протизаконний механізм позбавлень мандата – загроза для кожного нардепа. А що, раніше було не зрозуміло, що урки замилюють очі тільки для того, щоб засунути ножа в спину?
 
А те, як поводиться індивід з кримінальним мисленням, знають усі. Така поведінка описано у безлічі підручників. І що тепер? Як зараз буде вести себе опозиція, яка дуже навіть добре розуміє, що за неї голосували не тому, що розділяють її погляди, а тому, що люди виступають проти Партії регіонів.
 
Тим не менш, навіть готуючись до ще віртуальним виборам у Києві, опозиція не пропонує киянам лідерів для обрання в Київраду, а вже спочатку будує штаби для крадіжки грошей у них. Під ці штаби також підтягує злодіїв, що не дорвалися до влади, але в той чи інший час були наближеними до Ющенка і його соратникам, а також вискочок з БЮТ, вже давно торгують місцями у списку і по мажоритарці.
 
І завдання мажоритарників і партійців – розікрасти виділені гроші спонсора по своїх кишенях, забути заплатити людям, яких вони наймають, а після розповісти, що на них працюють волонтери.
 
Опозиція сама, самостійно, робить все, щоб в її рядах було якомога більше покидьків, які вміють красиво говорити на публіку, але переслідуючих аж ніяк не зміни в країні, а бажання потрапити на грошові потоки і – красти для себе коханих.
 
Чи знають це лідери опозиції? Знають, розуміють і – підтримують. Інакше, отримавши інформацію про те, що в певному штабі не розплатилися з людьми, покрили б недоїмку зі своєї кишені, а злодіїв показово б відшмагали.
 
Але так як кидаловом займаються практично в штабах всіх партій, а офіційно, по закону, представники штабів не можуть говорити, що платять гроші громадянам за роботу, то ця негласна домовленість дозволяє розвиватися політичної корупції і безпросвітного злодійству. Але при цьому партія влади тисне опозицію по всіх фронтах, позбавляючи її не тільки можливості реалізовувати хоч елементарні позитивні зміни, але і, як показали останні дні, навіть права голосу, залякуючи їх позбавленням мандата, а значить – і недоторканності.
 
Хоча про яку недоторканності йде мова? Скільки пам'ятається Партія кримінальників, стільки разів вона періодично фізично била опозицію, то запускаючи у Верховну Раду братків (яких так і не знайшли і не покарали), то дозволяючи всякому лайно бити літніх депутатів по голові стільцями.
 
Як не крути, а влада не зміниться. І щоб почалися позитивні трансформації в суспільстві, опозиція повинна очиститися від індивідів, плоттю і кров'ю зрощених з представниками ПР. Інакше вона йде на ритуальне харакірі, а влада послужливо їй в цьому допоможе. І всі потуги влади загнати опозицію в стійло методом залякування, позбавлення мандатів і тиском на бізнес говорять про одне: влада знає про червоточині опозиції. Також вона інформована про те, що опозиція не готова бути чесною до кінця. А тому вона вже приготувала для опозиціонерів ритуальний ніж і послужливо їй його підсовує.
 
Джерело: http://k-z.com.ua/

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: