Оплата поштових послуг відтепер обходиться конотопцям майже на 50% дорожче

Суспільство | 15:28, 8.04.2017
 Поділитися

Поділитися в

В “Укрпошті” з 24 березня ввели нові тарифи на універсальні поштові послуги – про це повідомляє прес-служба ПАТ.

Відтак граничні тарифи на пересилання простих поштових карток, листів, бандеролей та пересилання рекомендованих відправлень (поштових карток, листів, бандеролей) зросли на 59,6%, а за посилки коноторцям доведеться платити на 22% більше, ніж раніше.

В середньому вартість послуг зросла на 49,4%. Також були змінені тарифи на деякі інші послуги поштового зв’язку, такі як пересилання посилок з оголошеною цінністю, повідомлення та СМС-повідомлення про вручення, формування форми 103 на згруповані відправлення.Також були змінені тарифи на пересилання листів, бандеролей, посилок з оголошеною цінністю; повідомлення та SMS-повідомлення про вручення та формування форми 103 на згруповані відправлення.

На офіційному сайті Укрпошти пояснюють, що підвищення розцінок викликано зростанням мінімальної зарплатні (яка складає близько 70% у формування тарифу), а відтак без подорожчання послуг керівництво не в змозі забезпечити стабільну роботу національного оператора поштового зв’язку.

До слова, це вже не перше здорожчання послуг “Укрпошти”.  27 лютого 2017року  змінився тариф на сплату комунальних платежів. Якщо сума у квитанціях за квартплату, тепло і кабельне телебачення перевищує 500грн – послуга безкоштовна, якщо ж менша – доведеться заплатити 1 грн 50 коп. За інші комунальні платежі комісія становить 1.5% за сплату до 500грн; 1% за платіж від 500 до 1000грн; і 0.8% за сплату більше 1000грн (але не менше 4 грн 50 коп за 1 платіж).

Оновлені тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку можна переглянути у рішеннях, тарифи на інші послуги – тут.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: