Онкохворі міста б’ють на сполох і просять порятунку у начальника облуправління охорони здоров’я

Суспільство | 18:56, 28.04.2017
 Поділитися

Поділитися в

Люди з онкохворобами, які знаходяться на стаціонарному лікуванні в Конотопській ЦРЛ звернулися з листом до очільника обласного управління охорони здоров’я Сергія Бутенка з криком про допомогу.

Як зазначається у листі, підписаному декількома десятками пацієнтів, їх, приречених до перебування в онковідділенні, хочуть звідти виселити в інше приміщення, не пристосоване для перебування в ньому таких хворих.

“Онковідділення Конотопської ЦРЛ проектувалося і будувалося як онковідділення з урахуванням усіх санітарних норм для оперування, лікування та комфортного перебування онкохворих та їх родичів, – йдеться в листі-зверненні. Зокрема, пацієнти нарікають на байдужість до їхнього хвилювання з боку головного лікаря ЦРЛ Володимира Носача, який, з їхніх слів, уникає з ними розмови і не відповідає на їхні запитання попри те, що 13-го квітня був у відділенні і заходив до лікарняних палат.

“Ми схвильовані таким відношенням, – зазначається в листі. – Ми звідси нікуди не підемо і не поїдемо. Сподіваємося на ваше співчуття і здоровий глузд”.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: