Обласна влада перевірить земельні питання у Конотопському районі

Влада | 15:02, 3.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

На особистий прийом до голови облдержадміністрації Миколи Клочко приїхали жителі Конотопського району з питанням щодо перегляду списку осіб на розпаювання земель одного з приватних акціонерних товариств.

Проблема полягає в тому, що люди протягом тривалого часу не можуть переоформити право власності на землю після 149 померлих родичів. Керівництво ПрАТ, за словами заявників, всіма методами заважає їм, зокрема не видає необхідні документи, що в свою чергу ускладнює подальший процес оформлення землі.

Очільник області завжди наголошує, що більшість питань, з якими люди їдуть до обласної влади, мала б вирішуватися на місцевому рівні, якщо керівник району на своєму місці. Цього разу знову не було зрозумілих пояснень, чому керівництво райдержадміністрації не захищає інтереси людей. Тому Микола Клочко запропонував Головному управлінню Держгеокадастру у Сумській області ретельно перевірити всі земельні питання у Конотопському районі: кому і які землі виділяли і на яких підставах. Юристам облдержадміністрації також було доручено звернутися до обласної прокуратури щодо з’ясування всіх обставин розпаювання земель приватного акціонерного товариства, на яке скаржились заявники.

Джерело Інформаційний портал “Everyday.Sumy”

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: