Жителі Маріуполя масово вийшли на вулицю – дихати нічим (фото, оновлено)

Суспільство | 18:57, 4.11.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

Сьогодні в Маріуполі пройшов надзвичайно багатолюдний мітинг з вимогами припинити отруювати повітря.

1.
Автор фото розповідає про мітинг:
 
Маріупольці масово вийшли на акцію протесту "СТОП, ЗМІГ!". Причина проста і зрозуміла – люди втомилися дихати отруйним хімічним димом, який замінив їм кисень. Городяни вимагають відставки міського голови Юрія Хотлубея, народного депутата Олексія Білого, а також інших прихильників партії, дозволили прийняти екологічну програму до 2020 року.
 
 
Екологічна програма на 2012-2020 рік практично розв'язала руки метгігантам, продовживши строк експлуатації об'єктів, які не тільки морально застаріли, але і згубно впливають на здоров'я жителів.
Організатори заходу закликали городян займати активну позицію в боротьбі за свої права і права своїх дітей. неодноразово звучала фраза: "Ми не хочемо закриття заводів! Ми вимагаємо модернізації та очисних споруд!".
Було несподівано побачити стільки активних громадян, адже зазвичай на подібні мітинги приходила сотня-дві людей. Я думаю, це багато про що говорить. Народ втомився від обіцянок влади і солодких цифр позитивної статистики. Прийшов час діяти.
Там зібрався біля воріт, цей, як його … Народ! …
Хотілося б відзначити, що жодна чиновницька душа не прийшла на мітинг. Запрошення була розіслані всім – починаючи від Шишацького, закінчуючи начальником міськСЕС Гусаковим, купа мала народних обранців.


2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: