Партія Кличка вирішила питання з відсутністю своїх людей в окружних комісіях

Суспільство | 17:34, 6.09.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

Партія УДАР Віталія Кличка домовилася з партією Молодь у владу і Християнсько-демократичною партією про спільну роботу в окружних комісіях на виборах Верховної Ради.

Як зазначили в УДАРі, три партії підписали угоду про співпрацю.

"Підписання угоди обумовлене необхідністю консолідації зусиль під час виборів та недопущення фальсифікацій їх результатів", – заявили в партії Кличка.

Зокрема партії мають намір добиватися об'єктивного та неупередженого висвітлення виборчої кампанії в ЗМІ, виступати за організацію ефективного громадського контролю за перебігом кампанії, відстежувати факти підкупу або тиску на виборців.

Крім того, три партії домовилися співпрацювати на рівні окружних, дільничних комісій і в залученні більшого представництва спостерігачів.

"Оскільки УДАР за результатами жеребкування не має представників в окружних виборчих комісіях, ми розраховуємо, що наші партнери будуть захищати, в тому числі, голоси наших виборців", – йдеться в повідомленні.

Як відомо, в результаті жеребкування представники Свободи, а також партії УДАР, не потрапили в жодну з окружних виборчих комісій (всього в Україні створено 225 комісій – ред.).

Водночас найбільша кількість місць дісталося п'яти непарламентським партіям, які не ведуть активної політичної діяльності – Зелена планета, Братство, Україна-Русь єдина, Народно-трудовий союз і Молодь у владу. Вони зможуть взяти участь у формуванні всіх 225 окружкомів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: