Українці стали менше симпатизувати Росії

Суспільство | 12:15, 21.11.2012
 Поділитися

Поділитися в

Результати соціологічного дослідження, яке спільно провели КМІС і «Левада-центр», показали, що за останні 9 місяців українці стали менше симпатизувати Росії.
 

При цьому 83% українців ставляться до Росії в цілому добре, а 11% респондентів висловили негативне ставлення до цієї країни, тобто в цьому році на 3% збільшилась кількість тих, хто не симпатизує росіянам.
 
Соціологи стверджують, що такі показники є цілком нормальними, оскільки в Україні завжди переважало кількість тих, хто добре ставиться до росіян. Також президент КМІС зазначив, що якщо уряд Росії не піде на поступки Україні в газовому питанні, то негативний показник, швидше за все, буде рости.
 
А ось ставлення росіян до України змінилося в кращу сторону, оскільки 74% росіян, які взяли участь у соцопитуванні, заявили, що сприймають Україну дуже позитивно, а ще 17% опитаних висловили своє негативне ставлення до українців.
 
Варто відзначити, що підтримують незалежність обох країн 72% українців і 60% росіян, а от за об'єднання України з Росією виступають лише 20% росіян і 14% українців.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: