Ірина Фаріон запропонувала ввести податок на російськомовні пісні

Суспільство | 13:06, 30.11.2012
 Поділитися

Поділитися в

 

Народний депутат від ВО «Свобода» Ірина Фаріон вважає, що необхідно ввести податок за виконання пісень іноземною мовою, зокрема її пропозицію відноситься до пісень російською мовою.

 
За словами Фаріон, у Франції та Швейцарії існує спеціальний податок за використання іноземної мови та іноземних пісень на території цих країн. Виходить, що за виконання пісень іноземною мовою потрібно заплатити гроші, які будуть спрямовані на розвиток культури в даній країні.
 
Ірина Фаріон впевнена, що такий же податок просто необхідно ввести і в Україні. Політик вважає, що такі рішення повинні прийматися на загальнодержавному рівні, але при цьому місцева влада також можуть проявити ініціативу, адже закони місцевого самоврядування цілком це допускають.
 
Варто відзначити, що Ірина Фаріон також прокоментувала занепокоєння Заходу щодо перемоги ВО «Свобода» на парламентських виборах. За словами Фаріон, західні політики погано обізнані про діяльність «Свободи», а також Європа погано розрізняє поняття «добре» і «погано», а ось її партія чітко розмежовує ця межа.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: