Мобільний зв’язок подешевшає

Суспільство | 16:10, 20.12.2012
 Поділитися

Поділитися в

Антимонопольний комітет України досяг згоди з ПрАТ «Київстар» та ПрАТ «МТС-Україна» про зниження тарифів на мобільний зв'язок. Про це повідомив голова АМКУ Рафаель Кузьмін.

За його словами, компанії висловили готовність знизити тарифи як на внутрішні розмови в Україні, так і на послуги роумінгу. «Компанії, усвідомлюючи масштабність фінансової відповідальності, вийшли на належний рівень лояльності та співпраці з комітетом. Завдяки цій взаємодії були виявлені реальні резерви подальшого зниження тарифів », – повідомляє прес-служба АМКУ.

Розслідування комітету показало відсутність у компаній методології до формування тарифів на рівні, який би існував в умовах значної конкуренції на ринку. «Тому всі попередні публічні заяви компаній про те, що вони самостійно можуть встановлювати будь-які тарифи, – безпідставні. Комітет сподівається і розраховує, що взяті компаніями зобов'язання по формуванню справедливих цін, орієнтованих на максимальне задоволення потреб українських споживачів, оперативно реалізуються, і це буде відчутним для громадян », – зазначив Кузьмін.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: