На вулицях Лондона протестують студенти

Суспільство | 12:41, 21.11.2012
 Поділитися

Поділитися в

На лондонських вулицях спалахнули масові протести обуреної молоді. Згідно інформації, яку повідомляє The Guardian, студенти Великобританії зібралися в столиці, вимагаючи роботу.

 
У Лондоні на демонстрацію прийшли більше 10 тисяч студентів вищих навчальних закладів Британії. На думку учасників акції протесту, віце-прем'єр-міністр Нік Клегг є зрадником для своїх виборців. Студенти вимагають від нього виконання обіцянок з приводу нових можливостей працевлаштування молоді.
 
Ліам Бьорнс, який очолює Національне об'єднання студентів, заявив: «Ми і наші батьки хотіли, щоб прем'єр-міністром став Нік Клегг, щоб він змінив ситуацію в країні на краще, щоб ми могли знайти собі роботу і влаштувати своє майбутнє. Однак тепер ми зрозуміли, що він зрадив інтереси своїх виборців і втратив їх раз і назавжди ».
 
Варто відзначити, що останній раз британські студенти зі своїми викладачами влаштовували в Лондоні масові акції протесту два роки тому. Тоді учасниками протестів стали більше 50 тисяч чоловік. Демонстрація перейшла в зіткнення з поліцією.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: